9670 BIANCO TARN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9670 |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 279cm / 110inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 290kg |
| Block | 9670 |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+1BRUSH |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 3 |
| Length | 279cm / 110inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 435kg |
| Block | 9670 |
| Color | WHITE |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 7 |
| Length | 279cm / 110inch |
| Height | 167cm / 66inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 435kg |